BŁĘDY MEDYCZNE

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw, związanych z błędami zarzucanymi personelowi medycznemu w procesie leczenia.

To brzmi „groźnie”, bo ze zdrowiem i sądami nigdy nie ma żartów. Dlatego oferujemy swoją pomoc. Pacjentom, którzy szukają sprawiedliwości i odszkodowania, a także personelowi medycznemu, który czuje się niesprawiedliwie oskarżany.

Mamy wyjątkowe doświadczenie w reprezentowaniu przed sądami zarówno pacjentów, jak i lekarzy, pielęgniarek oraz położnych w procesach o odszkodowanie. Dzięki temu każdą sprawę widzimy z perspektywy dwóch stron. Naszym klientom daje to ogromną przewagę w sądzie, bo łatwo dostrzegamy wszystkie słabe strony przeciwnika procesowego, co pomaga w wygraniu sprawy.

Szczególną specjalizacją kancelarii jest dochodzenie odszkodowania za błędy okołoporodowe. Prowadzimy także sprawy związane z błędami w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Reprezentujemy klientów w sprawach karnych i cywilnych, m.in. w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę, odpowiedzialność na przyszłość, o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia, o naruszenie dóbr osobistych i inne.

W każdej sprawie możesz liczyć na naszą pomoc.

 

Zadzwoń, najpierw porozmawiajmy – wszystko wyjaśnimy

Dzwoń pod numer 604 432 333 lub 530 291 291. Jeśli nikt nie odbiera, to znaczy, że jesteśmy na sali sądowej, walcząc o sprawiedliwość, wtedy pozostaje numer 536 007 001.

Można też do nas napisać na adres kancelaria@lazer-hudziak.pl

ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ