BŁĘDY OKOŁOPORODOWE

Błędy okołoporodoweDochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania za błędy przy porodzie jest ścisłą specjalizacją naszej kancelarii. Prowadzimy nawet wyłącznie na ten temat Bloga: www.bladprzyporodzie.pl

​Nie ważne skąd jesteś i gdzie doszło do błędu. ​Pomagamy poszkodowanym dzieciom z całej P​​olski.

Nie idziemy w ciemno do sądu. Jesteśmy skuteczni, ponieważ każdą sprawę konsultujemy z naszymi lekarzami ginekologami.

Czasem bowiem zdarzają się sytuacje, w których zdaniem pacjentki lub rodziny błędy były ewidentne, ale dopiero dogłębna analiza medyczno-prawna ujawnia istotę problemu.

Zależy nam na rzetelnej obsłudze naszych klientów, więc jeśli uznamy, że szanse na wygraną są znikome – powiemy Ci o tym. Nie składamy pozwu za wszelką cenę.

Czy nie jest za późno? Ile masz czasu na pójście do sądu w sprawie błędu ​przy porodzie?

Dziecko poszkodowane przy porodzie może złożyć pozew do dwudziestego roku życia.

Gdy dziecko jest niepełnoletnie, to wtedy działa np. przy pomocy matki lub ojca, jako przedstawiciela ustawowego. Poza tym, matka i ojciec dziecka mogą złożyć pozew o zapłatę za naruszenie dóbr osobistych, takich jak prawo nawiązania więzi z dzieckiem, które nigdy nie będzie w pełni zdrowe, a które w wyniku zaniedbań personelu medycznego zostało poszkodowane. Rodzice jednak nie mają tak dużo czasu na decyzję o pozwie. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń. Wszytko wyjaśnimy.

Co możesz uzyska​ć​ za błąd przy porodzie​​ ​?

​Dziecko:​

Błąd przy porodzieZadośćuczynienie – pieniądze za ból i cierpienie dziecka, za to, że nigdy nie będzie w pełni sprawne, że cierpi na co dzień, że nigdy nie będzie mogło cieszyć się życiem, tak jak zdrowe dzieci.

Odszkodowanie – zwrot pieniędzy, które wydałeś na leki, sprzęt rehabilitacyjny, za dojazdy, wizyty lekarskie. Chodzi o wszystko to, co wydałeś, żeby naprawiać skutki błędu medycznego. Jeśli masz faktury lub rachunki to świetnie. Jeśli nie masz, to zacznij je zbierać. Dowody są ważne, ale pomożemy Ci jeśli nie gromadziłeś ich od dnia urodzenia dziecka. Wiemy, że w pierwszej kolejności myślałeś o jego zdrowiu.

Rentę – co miesięczne wypłaty na stałe wydatki, takie jak: rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, leki, opiekun do dziecka- tak, nie musisz rezygnować z pracy, masz prawo do zapewnienia dziecku opieki, aby móc realizować swoje pasje i pracować.

​​Ustalenie odpowiedzialno​ści szpitala ​na przyszłość – to kolejne roszczenie, które przysługuje małemu pacjentowi.

To nie wszystko, ale jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej – zadzwoń, chętnie opowiemy.

​Ty:

​Pieniądze, spokój i zapewnienie środków na opiekę nad Twoim dzieckiem. Nie musisz rezygnować z siebie, bo ktoś popełnił błąd.

​Nie obawiaj się. ​Myśl o przyszłości – swojej i swoich bliskich.

Dziś opiekujesz się swoim dzieckiem, bo ma​sz siłę, ale pamiętaj o tym, że pieniądze uzyskane w ramach renty w istotny sposób pomogą  Ci zmagać się z codziennymi obowiązkami i wydatkami. Gdyby coś Ci się stało, dziecko będzie miało pieniądze na pokrycie kosztów opieki nad nim, dlatego nie zwlekaj  z decyzją i skonsultuj z nami swoją sprawę. W trakcie procesu możemy walczyć o zabezpieczenie renty, którą dziecko otrzyma od razu do czasu zakończenia ​sprawy w sądzie. Nie bój się walczyć o swoje prawa! ​Wystarczy, że w sądzie będziesz tylko raz, reszt​ę​ ​​zrobimy za Ciebie.

Zadzwoń, najpierw porozmawiajmy – wszystko wyjaśnimy

Dzwoń pod numer 604 432 333 lub 530 291 291. Jeśli nikt nie odbiera, to znaczy, że jesteśmy na sali sądowej, walcząc o sprawiedliwość, wtedy pozostaje numer 536 007 001.

Można też do nas napisać na adres kancelaria@lazer-hudziak.pl

ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ