PRAWO KARNE

Jeśli masz jakikolwiek problem, związany z prawem karnym, prawem wykroczeń i postępowaniem karno-skarbowym, to zawsze Ci pomożemy. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu przygotowawczym, przed policją i prokuraturą, a także przed sądami wszystkich instancji.

Jako prawnicy mamy i wiedzę, i doświadczenie, dzięki którym wiemy, co, kiedy i jak powiedzieć lub napisać, by nie pogorszyć Twojej sytuacji, jak nieraz bywa, gdy ktoś próbuje sam się bronić. Każda sprawa wymaga szczegółowej analizy, my ją przeprowadzamy, dążąc do wygranej naszych klientów.

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych medycznych, gdzie występujemy jako pełnomocnicy pokrzywdzonych, obrońcy oskarżonych, pełnomocnicy świadków w postępowaniu przygotowawczym. Każdy świadek, lekarz czy położna, w postępowaniu przygotowawczym możemieć swojego pełnomocnika, który dba o jego prawa. A nawet powinien mieć wsparcie kogoś, kto doskonale zna zawiłości prawa i potrafi pomóc się wybronić z niesłusznych oskarżeń.Zajmujemy się też sprawami karnymi związanymi z obrotem środkami odurzającymi oraz przestępczością gospodarczą.

Zadzwoń, najpierw porozmawiajmy – wszystko wyjaśnimy

Dzwoń pod numer 604 432 333 lub 530 291 291. Jeśli nikt nie odbiera, to znaczy, że jesteśmy na sali sądowej, walcząc o sprawiedliwość, wtedy pozostaje numer 536 007 001.

Można też do nas napisać na adres kancelaria@lazer-hudziak.pl