W jakich sytuacjach potrzebuję prawnika?

W jakich sytuacjach potrzebuję prawnika?

W każdej sprawie, która wiąże się z konsekwencjami prawnymi.

To jest zarazem „zła” i dobra wiadomość.

„Zła”, bo wiadomo, że wynajęcie prawnika wiąże się z pewnymi kosztami, choć wbrew pozorom nie są one szczególnie wysokie, bo reguluje je prawo. Poza tym, często zdarza się, że kosztami można obciążyć pozwanego.Więcej o tym w pytaniu „A co, jeśli nie mam pieniędzy na prawnika?”

Dobra, bo na szczęście w walce o sprawiedliwość i zadośćuczynienie nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Człowiek, który nie ma na co dzień do czynienia w prawem, nie ma praktycznie żadnych szans w starciu z prawnikami strony oskarżonej, którzy wykorzystają każdy kruczek prawny, byle zapłacić jak najmniej, lub wcale.

Kancelaria Lazer&Hudziak pomaga szczególnie w sprawach o: błąd medyczny, błąd lekarza, błąd przy porodzie, odszkodowanie za błąd medyczny, zadośćuczynienie za błąd medyczny. Zajmujemy się także innymi sprawami, takimi, jak: odszkodowania, śmierć dziecka, rozwód, sprawa o kontakty z dzieckiem, podział majątku, podział spadku, testament, prawo rodzinne, prawo pracy, założenie spółki z o.o., umowa spółki i wszelkie inne umowy.

Zawsze chętnie pomożemy i wytłumaczymy, w jaki sposób skompletować tę dokumentację. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 604 432 333, 530 291 291, 536 007 001, e-mail: kancelaria@lazer-hudziak.pl

Zapraszamy do kontaktu