DLA PACJENTA

Nie czekaj na sprawiedliwość i pieniądze na leczenie lub przetrwanie.

JAKIE SPRAWY PROWADZIMY?

Błędy medyczne

Błędy okołoporodowe

Błędy w chirurgii plastycznej

Dobra osobiste

Nikt nie jest bezkarny

Czasem wydaje się, że nie da się nic zrobić, bo wszyscy stoją murem przeciw Tobie. My jednak uważamy, że należy Ci się zadośćuczynienie, a winni powinni zostać ukarani. I zrobimy wszystko, by do tego doprowadzić.

Potrzebujesz specjalisty

W przypadku błędu medycznego oskarżony wykorzysta każdy kruczek prawny, byle tylko uniknąć kary. My na to nie pozwolimy. Doświadczenie całego zespołu daje nam przewagę nad każdym, kto usiłuje zmyć z siebie odpowiedzialność za błąd lub zaniedbanie.

Im dłużej to odkładasz, tym gorzej

Najważniejsze jest to, by działać jak najszybciej! Zanim ktoś zacznie manipulować dokumentacją, a w razie najgorszego, gdy można jeszcze dokonać sekcji zwłok. Zanim cokolwiek zrobisz, przyjdź do nas ze swoją sprawą, ocenimy Twoje szanse na wygraną, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

Szybka porada chroni przed niepewnością i czekaniem na sprawiedliwość

By wygrać sprawę, musimy zacząć działać jak najszybciej. Pokaż swoją dokumentację medyczną, a nasz lekarz ją przeanalizuje i powie, jakie mamy szanse na wygranie sprawy.

Nie idziemy w ciemno do sądu, więc niczym nie ryzykujesz, dopiero po rozpoznaniu przez nas tematu podejmiesz decyzję co dalej.

Zacznij od kontaktu, nawet, jeśli wydaje Ci się, że sprawa przerasta Twoje aktualne możliwości finansowe – często znajdujemy wyjście z trudnych sytuacji. Niezbędne pełnomocnictwa, upoważnienia i inne dokumenty znajdziesz w zakładce:

 

dokumenty do pobrania

Zadzwoń, najpierw porozmawiajmy – wszystko wyjaśnimy

Dzwoń pod numer 604 432 333 lub 530 291 291. Jeśli nikt nie odbiera, to znaczy, że jesteśmy na sali sądowej, walcząc o sprawiedliwość, wtedy pozostaje numer 536 007 001.

Można też do nas napisać na adres kancelaria@lazer-hudziak.pl

ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ