fbpx

Błąd przy porodzie

Prawnik pomagający walczyć o odszkodowanie za błąd przy porodzie

Błąd przy porodzie – prawnik

Kiedy dochodzi do urazu okołoporodowego u noworodka, któremu można było zapobiec, dla rodziców bardzo trudne jest zrozumienie medycznych i prawnych aspektów nowej i bardzo trudnej sytuacji. Rodziny często zastanawiają się, gdzie znajdą wsparcie, niezbędne informacje i pieniądze konieczne do utrzymania ukochanej osoby, która doznała uszczerbku na zdrowiu na skutek błędu przy porodzie

W Kancelarii Lazer & Hudziak te wszystkie troski są podstawą naszej misji. Wartości takie jak rodzina, bezpieczeństwo, prawda i sprawiedliwość kierują i kształtują naszą codzienną pracę oraz relacje, jakie utrzymujemy z rodzinami naszych klientów.

Znalazłeś się w bardzo trudnej życiowej sytuacji i potrzebujesz naprawdę dobrego, skutecznego prawnika z doświadczeniem wiązanym z błędami przy porodzie? Nasi prawnicy należą do najlepszych w kraju specjalistów do spraw błędów medycznych okołoporodowych.

Dochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania za błąd przy porodzie jest ścisłą specjalizacją naszej kancelarii.

Od wielu lat prowadzimy na ten temat bloga: www.bladprzyporodzie.pl, aby przybliżyć poszkodowanym rodzinom trudną tematykę błędów medycznych okołoporodowych oraz zaprezentować możliwości dochodzenia należnych im roszczeń wobec lekarza, szpitali i ubezpieczyciela.

Urazy okołoporodowe, niedotlenienie okołoporodowe – wyspecjalizowana kancelaria

Sprawy dotyczące urazów okołoporodowych są często czasochłonne, złożone i wymagające emocjonalnie. Oprócz naszego skupienia się na profesjonalnym i skutecznym prowadzeniu sprawy, nasz cały zespół prawny pracuje nad budowaniem bliskiej i otwartej komunikacji z klientami na każdym etapie procesu sądowego.

​Nieważne skąd jesteś i gdzie doszło do błędu. ​Pomagamy poszkodowanym dzieciom z całej Polski.

Nie idziemy w ciemno do sądu. Jesteśmy skuteczni, ponieważ każdą sprawę konsultujemy z naszymi lekarzami ginekologami.

Czasem bowiem zdarzają się sytuacje, w których zdaniem pacjentki lub rodziny błędy były ewidentne, ale dopiero dogłębna analiza medyczno-prawna ujawnia istotę problemu. Zależy nam na rzetelnej obsłudze naszych klientów, więc jeśli uznamy, że szanse na wygraną są znikome – powiemy Ci o tym. Nie składamy pozwu za wszelką cenę.

  Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

  Wyślij formularz - oddzwonimy
  Błąd przy porodzie odszkodowanie

  Myśl o przyszłości – swojej i swoich bliskich, dożywotnia renta i odszkodowanie za błąd przy porodzie znacząco ułatwi Wam codzienne funkcjonowanie.

  Dziś opiekujesz się swoim dzieckiem, bo masz siłę, ale pamiętaj o tym, że pieniądze uzyskane w ramach renty w istotny sposób pomogą  Ci zmagać się z codziennymi obowiązkami i wydatkami. Gdyby coś Ci się stało, dziecko będzie miało pieniądze na pokrycie kosztów opieki nad nim. Dlatego nie zwlekaj  z decyzją i skonsultuj z nami swoją sprawę.

  W trakcie procesu możemy walczyć o zabezpieczenie renty, którą dziecko otrzyma od razu do czasu zakończenia ​sprawy w sądzie. Nie bój się walczyć o swoje prawa! ​Wystarczy, że w sądzie będziesz tylko raz, a reszt​ę​ ​​my zrobimy za Ciebie.

  Czy nie jest za późno? Ile masz czasu na pójście do sądu w sprawie błędu ​przy porodzie?

  Dziecko poszkodowane przy porodzie może złożyć pozew do dwudziestego roku życia.

  Gdy dziecko jest niepełnoletnie, to wtedy działa np. przy pomocy matki lub ojca, jako przedstawiciela ustawowego. Poza tym, matka i ojciec dziecka mogą złożyć pozew o zapłatę za naruszenie dóbr osobistych, takich jak prawo nawiązania więzi z dzieckiem, które nigdy nie będzie w pełni zdrowe, a które w wyniku zaniedbań personelu medycznego zostało poszkodowane. Rodzice jednak nie mają tak dużo czasu na decyzję o pozwie. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń. Wszystko wyjaśnimy.

  Odszkodowanie za błąd przy porodzie – co możesz uzyskać, dzięki naszej pomocy?

  Świadczenia dla dziecka:​

  Zadośćuczynienie za błąd przy porodzie to pieniądze za ból i cierpienie dziecka i za to, że nigdy nie będzie w pełni sprawne, że cierpi na co dzień, że nigdy nie będzie mogło cieszyć się życiem, tak jak zdrowe dzieci.

  Odszkodowanie za błąd przy porodzie to zwrot pieniędzy, które wydałeś na leki, sprzęt rehabilitacyjny, za dojazdy, wizyty lekarskie. Chodzi o wszystko to, co wydałeś, żeby naprawiać skutki błędu medycznego przy porodzie. Jeśli masz faktury lub rachunki to świetnie. Jeśli nie masz, to zacznij je zbierać. Dowody są ważne, ale pomożemy Ci również, jeśli nie gromadziłeś ich od dnia urodzenia dziecka. Wiemy, że w pierwszej kolejności myślałeś o jego zdrowiu.

  Renta za błąd przy porodzie to co miesięczne wypłaty na stałe wydatki, takie jak: rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, leki, opiekun do dziecka – tak, nie musisz rezygnować z pracy, masz prawo do zapewnienia dziecku opieki, aby móc realizować swoje pasje i się rozwijać.

  ​​Ustalenie odpowiedzialności szpitala za konsekwencje błędu przy porodzie ​na przyszłość – to kolejne roszczenie, które przysługuje małemu pacjentowi.

  To nie wszystko, ale jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej – zadzwoń, chętnie opowiemy.

  ​Świadczenia dla rodziców:

  Pieniądze, spokój i zapewnienie środków na opiekę nad Twoim dzieckiem. Nie musisz rezygnować z siebie, bo ktoś popełnił okołoporodowy błąd medyczny.

  Odszkodowanie za błąd przy porodzie – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

  Dokumenty do pobrania

  Nasze blogi

  Masz chwilę? Poczytaj.

  Przyjaciele kancelarii