fbpx

Adwokaci i Radcowie Prawni Warszawa

Pomoc prawna dla klienta indywidualnego

Pomożemy Ci rozwiązać Twój problem

W codziennym życiu każdemu przytrafiają się sytuacje, w których niezbędna jest pomoc profesjonalnego doradcy, który nie tylko pomoże rozwiązać problemy, z którymi przyszło nam się zmierzyć, ale często potrafi uchronić nas przed ryzykiem ich wystąpienia.

Jeśli potrzebujesz bieżącego wsparcia w swoich codziennych sprawach, Kancelaria Lazer & Hudziak skutecznie i szybko doradzi Ci w sytuacjach nagłego kryzysu. Wesprzemy Cię w codziennych problemach prawnych, w tym związanych z wykonywanym przez Ciebie zawodem lub sprawami Twojej rodziny. Doradzimy również w sprawach majątkowych, w tym planowaniu sukcesji majątkowej. Jeśli wystąpi taka potrzeba, zapewnimy Ci również wsparcie w sporach sądowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując najlepsze z możliwych rozwiązań prawnych. Wszelkie powierzone nam dokumenty i informacje przechowywane są w sposób bezpieczny i poufny.

 • Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi wszystkich instancji
 • Sporządzamy skargi do WSA (Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego) – skarga na postanowienie lub decyzje wydaną przez odpowiedni organ administracyjny
 • Sporządzamy skargi do NSA – odwołanie od decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego
 • Oferujemy zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych i karnych
 • Udzielamy porad prawnych
 • Sporządzamy pisma przedsądowe, przygotowawcze i procesowe, odwołania, wnioski skargi i inne
 • Wydajemy opinie prawne, tworzymy i opiniujemy umowy
 • Zajmujemy się reprezentacją Klientów sporach rodzinnych, zwłaszcza w procesach rozwodowych, sprawach alimentacyjnych oraz o podział majątku wspólnego. Prowadzimy także sprawy związane w władzą rodzicielską i ustaleniem miejsca stałego pobytu małoletniego
 • Prowadzimy sprawy spadkowe, w szczególności sprawy o zachowek i podział majątku spadkowego. Pomagamy i doradzamy przy sporządzaniu testamentu
 • Reprezentujemy pracowników w sporach z zakresu prawa pracy, sporządzamy projekty umów, regulaminów pracy i układów zbiorowych
 • Tworzymy i opiniujemy teksty umów i regulaminów
 • Prowadzimy negocjacje umów w imieniu Klientów. Oferujemy reprezentację w sporach dotyczących nieprawidłowego wykonania umowy
 • Oferujemy naszym Klientom windykację należności – zarówno na etapie polubownym, sądowym, jak i egzekucyjnym
 • Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym. Do najczęstszych spraw o odszkodowanie prowadzonych przez naszych prawników należą sprawy szkód powstałych w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego i wypadku przy pracy
 • Reprezentujemy naszych Klientów w prowadzonych sprawach administracyjnych dotyczących zezwolenia na pracę, a także tymczasowego i stałego pobytu

  Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

  Wyślij formularz - oddzwonimy
  Sprawy frankowe

  Każdego dnia pomagamy naszym klientom i zajmujemy się odfrankowywaniem i unieważnianiem umów bankowych.

  • Zaufało nam tysiące kredytobiorców – takie doświadczenie i wiedza, zdobyte w walce o interesy naszych Klientów są nieocenione.
  • Walczymy o satysfakcjonujące naszych Klientów wyroki zarówno w sprawach o odfrankowienie, jak i unieważnienie kredytów.
  • Dążymy do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną tj. dowodzimy, że kredyt w istocie nigdy nie był kredytem walutowym!
  • Jesteśmy zaangażowani i oddani sprawie.
  • Nasi prawnicy są zawsze o krok przed oponentem, ponieważ cechuje nas innowacyjność i niekonwencjonalne podejście do problemu. Dlatego to my zaskakujemy drugą stronę, nigdy na odwrót.

  Odszkodowania i wypadki

  Jeżeli doznałeś szkody osobowej  w wypadku drogowym Kancelaria Lazer & Hudziak pomoże Ci uzyskać należne odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę. Korzystając z naszych usług możesz polegać na naszej obszernej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Otrzymasz od nas kompletne  informacje na temat procedury odszkodowawczej i pomożemy Ci w zawiłym procesie ubiegania się o odszkodowanie.

  Wiemy, że firmy ubezpieczeniowe nie zawsze wywiązują się rzetelnie ze swoich obowiązków. Jesteśmy po to, by Ci pomóc w wywalczeniu jak najlepszego i najkorzystniejszego rozwiązania (odszkodowania).

  Prawo rodzinne

  Podejmujemy się prowadzenia spraw rozwodowych, a także spraw dotyczących dochodzenia alimentów oraz ustalenia kontaktów rodziców, czy dziadków z dzieckiem.
  Prowadzimy sprawy związane z podziałem majątku małżeńskiego i przyznaniem praw rodzicielskich.

  Do każdej takiej sprawy podchodzimy z dyskrecją, ogromnym wyczuciem i wsparciem dla klienta. Zawsze służymy radą, co najlepiej zrobić w danej sytuacji, bo jako prawnicy wiemy, co jest możliwe, a co nie. Dążymy do jak najszybszego zakończenia sprawy, by nie ciągnęła się w nieskończoność. I zawsze walczymy do końca o dobro naszego klienta. Zawsze.

  Prawo spadkowe

  Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, również z elementem zagranicznym, skomplikowane sprawy o podział spadku, doradzamy wykonawcom testamentu oraz klientom, którzy planują przekazanie firmy dzieciom tj. w kwestiach sukcesji firm rodzinnych.

  Nieznajomość prawa najbardziej szkodzi osobom niewinnym. Na nie często spada zbyt wielki ciężar, związany z utratą bliskich i skomplikowanymi relacjami rodzinnymi, które utrudniają doprowadzenie spraw spadkowych do szczęśliwego końca.

  Zawsze chętnie służymy radą, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania. Warto choćby skonsultować daną sprawę z prawnikami, którzy mają w tym doświadczenie. Czyli z nami. Najlepiej od razu.

  Prawo karne

  Jeśli masz jakikolwiek problem, związany z prawem karnym, prawem wykroczeń i postępowaniem karno-skarbowym, to zawsze Ci pomożemy. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu przygotowawczym, przed policją i prokuraturą, a także przed sądami wszystkich instancji.

  Jako prawnicy mamy i wiedzę, i doświadczenie, dzięki którym wiemy, co, kiedy i jak powiedzieć lub napisać, by nie pogorszyć Twojej sytuacji, jak nieraz bywa, gdy ktoś próbuje sam się bronić. Każda sprawa wymaga szczegółowej analizy, a my ją przeprowadzamy, dążąc do wygranej naszych klientów.

  Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych medycznych, gdzie występujemy jako pełnomocnicy pokrzywdzonych, obrońcy oskarżonych, pełnomocnicy świadków w postępowaniu przygotowawczym. Każdy świadek, lekarz, czy położna, w postępowaniu przygotowawczym może mieć swojego pełnomocnika, który dba o jego prawa. A nawet powinien mieć wsparcie kogoś, kto doskonale zna zawiłości prawa i potrafi pomóc się wybronić z niesłusznych oskarżeń. Zajmujemy się też sprawami karnymi związanymi z obrotem środkami odurzającymi oraz przestępczością gospodarczą.

  Prawo pracy

  Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystkie Twoje umowy o pracę są nieskazitelne prawnie i nie narażą Cię na żadne problemy, zapraszamy do kontaktu.

  Pomagamy wybrać najlepszy rodzaj umowy dla danego stanowiska – umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz kontrakty menadżerskie. Dokładnie sprawdzamy postanowienia już zawartych umów, by zabezpieczyć Cię na każdą okoliczność, na przykład, gdy masz powody, by jak najszybciej rozwiązać umowę z pracownikiem, a umowa na to nie pozwala. Sprawdzamy też umowy o zakazie konkurencji.

  Dzięki naszym usługom masz pewność, że nie zaszkodzi Ci żaden kruczek prawny, bo zadbamy o każdy szczegół. Ile wart jest dla Ciebie spokój, który ta usługa gwarantuje? Zacznijmy od wstępnej rozmowy, sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

  Prawo ubezpieczeń społecznych

  Jeśli uważasz się za osobę poszkodowaną w tej sprawie, walcz o swoje, my Ci w tym pomożemy. Lekarze orzekający raczej nigdy nie staną po Twojej stronie, musisz zadbać o siebie. W tej nierównej walce z machiną urzędniczą docenisz pomoc osób, które przejmują się Twoim losem i szukają najlepszego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

  Dobra osobiste

  Pomagamy naszym klientom w sprawach dotyczących naruszenia dóbr osobistych.
  Chodzi o Twoje dobre imię, prawo do prywatności, tajemnicę korespondencji i pełną swobodę, postępowania według własnego sumienia.
  Nie musisz się godzić na jakąkolwiek formę szkalowania czy hejtu. Takich incydentów nie można ignorować, bo niestety bezkarność rozzuchwala. Dlatego na każdą formę naruszania dóbr osobistych, należy reagować natychmiast, bo czas ma duże znaczenie dla wygranej sprawy. Doskonale rozumiemy zawiłości współczesnego prawa i wiemy, jak wygrywać takie sprawy.

  Upadłość konsumencka

  Kompleksowa pomoc prawna w sprawach dotyczących upadłości konsumenckiej.
  Jeżeli nie jesteś w stanie spłacać swoich zobowiązań skontaktuj się z nami, wspólnie odnajdziemy optymalne rozwiązanie.

  Obszary praktyki i obsługi klienta indywidualnego

  Nasze blogi

  Masz chwilę? Poczytaj.

  Przyjaciele kancelarii