fbpx

Obsługa prawna firm Warszawa

Pomoc prawna dla firm

Obsługa prawna firm

Dlaczego warto zlecić nam obsługę prawną Twojej firmy?

Każda firma będzie potrzebowała wcześniej lub później pomocy prawnej. Jako przedsiębiorca każdego dnia podejmujesz wiele decyzji, nie wszystkie mogą okazać się trafione. Aby zminimalizować ryzyko, ważne, aby wspierał Cię prawnik, który rozumie Twój biznes oraz branżę w której działasz i pomoże Ci realizować cele biznesowe bez zbędnych “perturbacji” prawnych.

Szukasz skutecznego prawnika w sprawach związanych z Twoją firmą? Zadzwoń 536 007 001

Obsługa prawna firm – jak możemy Ci pomóc?

Prowadź swój biznes spokojnie i bez ryzyka. Doświadczeni prawnicy dla firm z kancelarii Lazer & Hudziak przeanalizują i przygotowują wszystkie umowy tak, by wyeliminować czyhające na Ciebie pułapki i błędy. Dotyczy to każdego rodzaju umów – z personelem, zleceniobiorcami i kontrahentami.

Naszym atutem jest doskonała znajomość lokalnych i międzynarodowych regulacji prawnych. Zespół Kancelarii Lazer & Hudziak tworzy grono prawników dla firm, profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz praktycznym podejściem biznesowym. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz minimum schematów i automatyzm w codziennym działaniu.

Oddaj naszym prawnikom to, na czym się znają najlepiej i rób swoje. Nie pakując się w żadne kłopoty, bo dziś wystarczy jedna klauzula niedozwolona w regulaminie lub umowie, by narazić się na spore problemy finansowe. Prawo ciągle się zmienia, my codziennie trzymamy rękę na pulsie, dzięki czemu uchronimy Cię przed kłopotami.

Kiedy potrzebujesz obsługi prawnej firmy?

Jeśli jesteś pozwany, często jest już za późno. 

Większość firm odkłada zatrudnienie prawnika, dopóki policja nie stanie w drzwiach i doręczy im wezwania. Błąd. 

Czas na spotkanie z dobrym prawnikiem dla firm jest zanim zostaniesz pozwany. Po doręczeniu wezwania jest już za późno – problem już wystąpił, a to tylko kwestia tego, ile będziesz musiał zapłacić (koszty sądowe, honoraria prawników, ugody i inne wydatki), w celu rozwiązania problemu.

Nikt nie lubi płacić honorariów prawnikom za nic, ale honorarium, które pobierzemy, aby uchronić Cię od kłopotów i tak jest tylko niewielkim ułamkiem opłat, którą pobierze przypadkowy prawnik, aby wydostać Cię z kłopotów, gdy one już wystąpią.

  Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

  Wyślij formularz - oddzwonimy
  Na czym polega obsługa prawna firmy?

  Kompleksowa obsługa prawna firm polega na świadczeniu pomocy prawnej przez prawnika lub kancelarię prawną we wszelkich sprawach wymagających znajomości aktualnych przepisów prawa, reprezentowaniu firm w sporach w tym w postępowaniach sądowych i administracyjnych, opiniowaniu i przygotowywaniu wszelkich umów, rozwiązywaniu problemów prawnych. Potrzebujesz pomocy prawnej dla firm lub chcesz zlecić nam obsługę prawną Twojej firmy? Zadzwoń 536 007 001 lub wyślij zgłoszenie teraz!

  Obsługa prawna firm Warszawa cennik

  Istnieją dwa modele rozliczeń obsługi prawnej przedsiębiorstw i zależą od tego czy jest to stała obsługa prawna firmy w oparciu o abonament, czy tylko określone czynności w sytuacji, kiedy firma potrzebuje porady prawnej lub pomocy prawnej ad hoc. Korzystając z opcji abonamentu prawnego dla firm ma się zagwarantowaną pomoc w ustalonym z góry minimalnym comiesięcznym zakresie. Napisz nam czego potrzebujesz, a my podamy Ci rozsądną cenę dopasowaną do realnych potrzeb i możliwości Twojej firmy.

  Twoja firma przechodzi kryzys, potrzebujesz sprawdzonego partnera, aby wyjść na prostą? Sprawdź jak możemy Ci pomóc oddłużyć i zrestrukturyzować firmę! Zadzwoń 536 007 001

  Przyjaciele kancelarii