fbpx

Ginekolog nie wykrył ciąży
aż do 25 tygodniu

Ginekolog nie wykrył ciąży aż do 25 tc. – wręcz niewiarygodne. Nasza sprawa opisana w Gazecie Wyborczej

W artykule Pani Redaktor Alicji Lechmann pt.: “Ginekolog nie wykrył ciąży. Zaproponował 5 tys. zł odszkodowania za pół tuzina ciężkich chorób u dziecka”, opisano niewiarygodną wręcz historię małej Sary i jej Mamy, która o ciąży dowiedziała się tuż przed porodem.

“- Siedziałyśmy razem w gabinecie, gdy robiąca badanie lekarka powiedziała, że mam guza. A chwilę później, że to nie jest guz, a ciąża, bo widzi kręgosłup dziecka. Wiek określiła na 14 tydzień – opowiada kobieta. – Zamurowało mnie i córkę. Pomyślałam, że to musi być pomyłka. Tego samego dnia na wieczór udało mi się umówić wizytę u ginekologa, innego, niż ten do którego chodziłam regularnie. Pan doktor powiedział, że jestem w 25 tygodniu ciąży i mam natychmiast jechać do szpitala, bo właśnie rodzę.”

“Kobietę reprezentują mec.  Joanna Lazer oraz mec. Małgorzata Hudziak, których kancelaria od lat specjalizuje się m.in. w sprawach o błędy medyczne przy porodzie, w których poszkodowane są dzieci.

– Takiej sprawy jeszcze nie mieliśmy. Będziemy starali się przede wszystkim zabezpieczyć przyszłość naszej klientki i jej córki na przykład w formie dożywotniej renty, ale najpierw chcemy wezwać przychodnię i lekarza do zapłaty za błąd diagnostyczny, wynikiem którego był brak wykrycia ciąży. – mówi mecenas Małgorzata Hudziak.

– Jeśli porozumienie się nie uda, nie wykluczamy złożenia pozwu cywilnego. Cały czas liczymy jednak na to, że uda nam się te sprawę rozwiązać polubownie. – dodaje mecenas Joanna Lazer”   Cały artykuł można przeczytać na stronie Gazety Wyborczej https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,25157077,zaplaccie-za-bledy.html

    Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

    Wyślij formularz - oddzwonimy