fbpx

W krakowskim szpitalu Ujastek zmarł noworodek
Sprawę prowadzi Kancelaria Lazer & Hudziak

Dnia 20.04.2023 r. w Gazecie Krakowskiej: Prokuratura rejonowa w Krakowie wyjaśnia okoliczności śmierci dziecka w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym Ujastek. Śledczy sprawdzają czy doszło do błędu w sztuce lekarskiej. Jak wynika z naszych informacji, w ubiegłym tygodniu w krakowskim szpitalu Ujastek zmarł noworodek. Zawiadomienie w tej sprawie na policji złożyła matka dziecka.

– W poniedziałek 17 kwietnia do komisariatu 8, zgłosiła się kobieta, w opinii której doszło do błędu w sztuce lekarskiej. Jak zeznała, w wyniku niewłaściwego prowadzenia ciąży, w jednym z krakowskich szpitali doszło do śmierci dziecka. W związku z zawiadomieniem wczoraj we wskazanej placówce została zabezpieczona dokumentacja medyczna, która następnie została przesłana do prokuratury – informuje nas młodszy aspirant Bartosz Izdebski z małopolskiej policji.

Czytaj więcej: 
https://gazetakrakowska.pl/krakow-w-szpitalu-zmarl-noworodek-okolicznosci-smierci-dziecka-bada-prokuratura/ar/c14-17472623?fbclid=IwAR1REIKuJcuMdpJMTJC36QSh0kizIGvrGVHTNPxTRWZzC57QmSmExoR2ivM