fbpx

Nieudana labioplastyka

Nieudana labioplastyka – komentarz Kancelarii Lazer & Hudziak dla Onet.pl

Nieudana labioplastyka

Na portalu Onet.pl ukazał się artykuł Zuzy Opolskiej o bardzo ważnym problemie wielu kobiet w Polsce, jakim jest nieudana  labioplastyka, czyli plastyka warg sromowych. Kancelaria Lazer & Hudziak prowadzi sprawy związane z dochodzeniem roszczeń pacjentek – ofiar błędów medycznych w medycynie estetycznej. W artykule znalazły się komentarze wspólniczek kancelarii, które umieszczamy poniżej.

Ginekologia estetyczna staje się coraz bardziej popularna. Niestety i w tej dziedzinie lekarzom zdarzają się błędy. Nie dziwi nas, że pacjentki po prostu wstydzą się zgłaszać do prawnika z takimi problemami, ale w takich sprawach, jak w każdej innej sprawie błędu medycznego, pacjentka może żądać odszkodowania i zadośćuczynienia. Same jesteśmy kobietami i doskonale rozumiemy, jak ważna jest dyskrecja i wyczucie – komentuje radca prawny Małgorzata Hudziak z warszawskiej kancelarii Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni.

– Najbardziej wstrząsające jest to, że każda z naszych klientek w pierwszej kolejności najwięcej zarzuca sobie. Obwiniają siebie za to, że w ogóle podjęły decyzję o zabiegu. Ze łzami w oczach zastanawiają się, czy zabieg w ogóle był potrzebny. Obawiają się potępienia ze strony otoczenia. Historie, które słyszymy od pacjentek, odbierają mowę – mówi adwokat Joanna Lazer, współautorka bloga „No Beauty” o błędach w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Nieudana labioplastyka?

Pomoc prawna – zadzwoń 536 007 001

Cały artykuł jest dostępny pod linkiem https://kobieta.onet.pl/poprawki-intymne-przy-telefonie-slucham/4z37lbj

    Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

    Wyślij formularz - oddzwonimy