fbpx

Dramatyczna martwica jelita

Dramatyczna martwica jelita. Sprawa kancelarii Lazer & Hudziak opisana na portalu MedOnet.pl

Kiedyś wydawało nam się, że z czasem można uodpornić się na słuchanie strasznych i niesprawiedliwych historii losu naszych Klientów. Dziś wiemy, że to niemożliwe. Opisana na portalu Onet.pl historia Pani Danuty jest wstrząsająca. Niefortunne zakrztuszenie w domu skończyło się dramatem na całe życie. 

“Dzień 21.02.2017 roku Danuta pamięta jak wczoraj. Koło 7.30 syn Michał wyszedł do pracy, a ona zaczęła przygotowywać śniadanie dla dwóch sióstr, które przyjechały do niej na ferie z dziećmi. Na kuchennym blacie leżała szarlotka. Domowa z chrupiącą kruszonką. Kto z nas by się oparł? Spróbowała kawałek i zaczęła się dusić. – Kiedy starałam się odchrząknąć, miałam wrażenie, że jelito zasysa się do worka przepuklinowego. Tak jakby próbowała Pani przeciągnąć gruby sznurek przez dziurkę od klucza.  Za piątym razem poczułam silny skurcz, a potem ból nie do wytrzymania. Od razu wiedziałam, że uwięzła mi przepuklina. I mam niewiele czasu…”

(…)

Trudno uwierzyć w to, że historia Pani Danuty wydarzyła się naprawdę. A jednak… dlatego uważamy, że szpital musi wziąć odpowiedzialność za to co się stało. Pozew cywilny został złożony, czekamy na pierwszą rozprawę – komentuje radca prawny Małgorzata Hudziak. – Dla Pani Danuty żądamy zadośćuczynienia oraz dożywotniej renty. Liczymy, że Rzecznik Praw Pacjenta stanie po naszej stronie w sądzie – dodaje adwokat do spraw błędów medycznych Joanna Lazer.

Sprawa jest w toku. Walczymy o sprawiedliwość i zachęcamy do lektury artykułu o Pani Danucie, pt.: “Do martwicy jelit brakowało trzech godzin, na SORze dostała zieloną opaskę” 

Czytaj więcej na: https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,historia-danuty-luniewskiej–do-martwicy-jelit-brakowalo-trzech-godzin–na-sorze-dostala-zielona-opaske,artykul,41825788.html?fbclid=IwAR02P5R_4ScyoMUzeImrNOsX3XViUiJGJYo-aM0lgGnLGuiIT1s56CfSP3U

Zobacz wpis

    Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

    Wyślij formularz - oddzwonimy