fbpx

Adwokat sprawy karne Warszawa

Na tym trudnym życiowym zakręcie możesz liczyć wyłącznie na nas

Dlaczego warto zatrudnić adwokata specjalizującego się w sprawach karnych ?

Twoja sprawa jest naszym priorytetem.

Kiedy zagrożona jest Twoja przyszłość i wolność, nasi obrońcy w sprawach karnych będą walczyć w Twoim imieniu, aby chronić Ciebie i Twoje prawa. Nasza wiedza i bogate doświadczenie w zakresie prawa karnego pozwala nam skutecznie zidentyfikować problem i ekspresowo znaleźć optymalne rozwiązanie. Jesteśmy po to by Ci pomóc.

Adwokat sprawy karne, jak możemy Ci pomóc?

Jeśli masz jakikolwiek problem, związany z prawem karnym, prawem wykroczeń i postępowaniem karno-skarbowym, to zawsze Ci pomożemy.

Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu przygotowawczym, przed policją i prokuraturą, a także przed sądami wszystkich instancji.

Dostałeś wezwanie do prokuratury?

Dostałeś wezwanie na policję?

Jako adwokaci od spraw karnych mamy i wiedzę, i doświadczenie, dzięki którym wiemy, co, kiedy i jak powiedzieć lub napisać, by nie pogorszyć Twojej sytuacji, jak nieraz bywa, gdy ktoś próbuje sam się bronić. Każda sprawa wymaga szczegółowej analizy, my ją przeprowadzamy, dążąc do wygranej naszych klientów.

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych medycznych, gdzie występujemy jako pełnomocnicy pokrzywdzonych, obrońcy oskarżonych, pełnomocnicy świadków w postępowaniu przygotowawczym. Każdy świadek, lekarz czy położna, w postępowaniu przygotowawczym może mieć swojego pełnomocnika, który dba o jego interesy. A nawet powinien mieć wsparcie kogoś, kto doskonale zna zawiłości prawa i potrafi pomóc się wybronić z niesłusznych oskarżeń.

Zajmujemy się też sprawami karnymi związanymi z obrotem środkami odurzającymi oraz przestępczością gospodarczą.

  Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

  Wyślij formularz - oddzwonimy
  Obszary praktyki i obsługi klienta indywidualnego

  Nasze blogi

  Masz chwilę? Poczytaj.

  Przyjaciele kancelarii