fbpx

Adwokat sprawy spadkowe Warszawa

Adwokat od spraw spadkowych

Adwokat sprawy spadkowe Warszawa

Prawnicy specjalizujący się w prawie spadkowym w kancelarii Lazer & Hudziak każdego dnia świadczą pomoc prawną w sprawach spadkowych.

W pełni angażujemy się w każde zlecone nam zadanie z zakresu prawa spadkowego, stawiamy na jakość i skuteczność świadczonych usług. Dla naszej Kancelarii każda sprawa jest wyjątkowa i zasługuje na szczególną uwagę oraz czas.

Potrzebujesz pomocy w zakresie prawa spadkowego? Adwokat od spraw spadkowych Warszawa. Zadzwoń 536 007 001

Kancelaria Lazer & Hudziak specjalizuje się, w szczególności w prowadzeniu spraw z zakresu prawa spadkowego również z elementem zagranicznym, skomplikowane sprawy o podział spadku, doradzamy wykonawcom testamentu oraz klientom, którzy planują przekazanie firmy dzieciom tj. w kwestiach sukcesji firm rodzinnych.

Zawsze chętnie służymy radą, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania. Warto choćby skonsultować daną sprawę z adwokatem, który ma doświadczenie w prawie spadkowym. Czyli z nami. Najlepiej od razu.

Adwokat sprawy spadkowe Warszawa

W czym możemy Ci pomóc:

 • sporządzamy opinie prawne, pozwy, apelacje, skargi kasacyjne
 • udzielamy porad prawnych i konsultacji
 • opracowujemy i weryfikujemy umowy, pisma
 • reprezentujemy klientów przed wszystkimi urzędami i sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, w tym przed Sądem Najwyższym

  Porozmawiajmy lazer hudziak kontakt

  Wyślij formularz - oddzwonimy
  Adwokat od spraw spadkowych Warszawa

  Czym jest prawo spadkowe?

  Prawo spadkowe jest jedną z tych dziedzin prawa, z którą większość z nas nie chciałaby mieć do czynienia. Po śmierci osoby najbliższej, nie myślimy o skutkach jakie wynikają z dziedziczenia. Należy jednak pamiętać, że spadek to nie tylko aktywa (oszczędności, nieruchomości, samochód, biżuteria, pamiątki rodzinne), ale również zobowiązania i długi (niespłacone kredyty, pożyczki, zaległości podatkowe).

  Znajomość sytuacją majątkowej spadkodawcy umożliwia podjęcie przez spadkobiercę właściwej decyzji o przyjęciu albo odrzuceniu spadku. Dlatego po śmierci osoby najbliżej powinniśmy spróbować uzyskać informację o tym czy posiadał zadłużenie oraz o tym jaki posiadała majątek. Uzyskanie takich informacji pozwoli uniknąć problemów i obowiązku spłaty długów w przyszłości.

  Prowadzimy sprawy spadkowe na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym.

  Adwokat prawo spadkowe Warszawa

  Kancelaria Lazer & Hudziak na co dzień zajmuje się udzielaniem porad prawnych z zakresu prawa spadkowego, przygotowywaniem pism procesowych i przedprocesowych, opracowywaniem opinii prawnych oraz reprezentowaniem klientów przed sądami. Możemy Ci pomóc w zakresie:

  • stwierdzenia nabycia spadku na podstawie ustawy lub testamentu
  • zachowku (zachowek po rodzicach, zachowek od darowizny)
  • uchylenia aktu poświadczenia dziedziczenia
  • uchylenia albo zmiany postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku
  • uchylenia się od skutków prawnych oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku
  • działu spadku np.: spadek po rodzicach podział

  Dobry adwokat od spraw spadkowych – zadzwoń 536 007 001

  Prawo spadkowe, dziedziczenie, zachowek – pytania i odpowiedzi

  Obszary praktyki i obsługi klienta indywidualnego

  Nasze blogi

  Masz chwilę? Poczytaj.

  Przyjaciele kancelarii