SZKOLENIA

Szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek i położnych

My – prawnicy od błędów medycznych, też jesteśmy pacjentami.

Lubimy lekarzy. Często konsultujemy z nimi sprawy naszych klientów – pacjentów, żeby nie kierować każdej sprawy do sądu, a pacjentowi uświadomić, czy ma szanse na wygraną, czy też nie. Ale nie oszukujmy się, są lekarze, którzy są ofiarami zmęczenia, rutyny i pochopnych decyzji, których konsekwencje będą odczuwali latami, i to nie tylko w portfelu, ale też w dalszym nastawieniu do wykonywania zawodu.

Często kłopotów można by uniknąć gdyby… można było cofnąć czas. A ponieważ wiemy, że to niemożliwe i zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć oferujemy lekarzom szkolenia, które pomagają im unikać sytuacji, narażających ich na popełnianie błędów, a z kolei pacjentom zwiększają szanse na właściwe leczenie. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi, żeby leczyć dobrze i nie szkodzić.

Szkolimy z praw pacjenta, szkolimy z praw lekarzy, z odpowiedzialności karnej, cywilnej, zawodowej.

Szkolimy też jak prawidłowo prowadzić dokumentację medyczną. Jak przygotować się do wizyty w sądzie itd. A jeśli potrzebujesz innego szkolenia z prawa medycznego zgłoś nam to już teraz.

 

 

dokumenty do pobrania

Zadzwoń, najpierw porozmawiajmy – wszystko wyjaśnimy

Dzwoń pod numer 604 432 333 lub 530 291 291. Jeśli nikt nie odbiera, to znaczy, że jesteśmy na sali sądowej, walcząc o sprawiedliwość, wtedy pozostaje numer 536 007 001.

Można też do nas napisać na adres kancelaria@lazer-hudziak.pl

ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ